Personalul angajat în aparatul de specialitate al primarului şi în cadrul serviciilor din subordinea consiliului local
Nr Nume Prenume Funcţia Structura Funcţionar public
1 ABRAZI CONSTANTIN referent superior Compartiment contabilitate, impozite și taxe da
2 BĂJENARU MARIA inspector asistent Compartiment registru agricol da
3 BĂRBUȚĂ GHEORGHE muncitor calificat Compartiment administrativ -
4 BAROANĂ ION secretar general secretar general da
5 BAROANĂ MARINA inspector principal Compartiment contabilitate, impozite și taxe da
6 BRIZEANU-RICLEA STOIANA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
7 BRUNCHER VALERIA-COSTINA inspector asistent Compartiment achiziții publice da
8 CIUBUC MARIAN sofer Compartiment administrativ -
9 CLIM GHEORGHIȚĂ asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
10 COTOBAN ANIȘOARA consilier asistent Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar da
11 CUCU STEFAN muncitor calificat Compartiment administrativ -
12 CUCU MARIANA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
13 DIACONU LENUȚA contabil Compartiment administrativ - apă și canalizare -
14 DOMUȘCIU VIOREL muncitor calificat Compartiment administrativ - apă și canalizare -
15 DUMITRACHE MARIAN muncitor calificat Compartiment administrativ - apă și canalizare -
16 DUMITRU RAMONA-GEORGIANA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
17 ENE NICOLETA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
18 ION ION inspector asistent Compartiment registru agricol da
19 IOSUB IONEL paznic Compartiment paza comunală -
20 LUCA CONSTANDA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
21 LUCA ANICA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
22 LUCA MIHAI paznic Compartiment paza comunală -
23 MITAN MIHAI inspector principal Compartiment contabilitate, impozite și taxe da
24 NĂDEJDE MIHAI asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
25 OTOMAN ANDREEA-DOINIȚA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
26 PANAITE FLORIN sofer Compartiment administrativ -
27 PETRICĂ LUCICA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
28 PETROV GHEORGHE paznic Compartiment paza comunală -
29 PROTOPOPESCU PAUL-NICUȘOR ispector asistent Compartiment urbanism, amenajarea teritoriului da
30 PUPĂZĂ ELENA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
31 RĂȚOI GABRIELA asistent medical Compartiment sănătate -
32 RICLEA DUMITRU sofer Compartiment administrativ -
33 ȘOAGĂR MARIANA guard Compartiment administrativ -
34 STĂNCIULESCU ALEXANDRU asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
35 STANEMIR TINCA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
36 ŞTEFAN STOIANA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
37 TĂNASE IOANA inspector superior Compartiment contabilitate, impozite și taxe da
38 TUDOR MARIN asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
39 VÎLCEA VASILICA asistent personal Compartiment asistență socială, centru de asistenta dupa programul scolar -
40 ZBURLEA LIVIU paznic Compartiment paza comunală -